NEWSLETTER www.chdk.chelm.pl
Ten e-mail nie wyświetla się poprawnie? Zobacz go w swojej przeglądarce
napiorkowski
Witaj <Imie>
Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne niesamowite imprezy! Już w ten piątek na naszej alternatywnej scenie - zjawiskowa Daria Zawiałow. 22 października odwiedzi nas Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki. Zapraszamy również na pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem Wojciechem Cejrowskim - występ w stylu amerykańskim - stand-up comedy - pt. "PRAWO DŻUNGLI" - opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami. Aktualne informacje o najlepszych wydarzeniach kulturalnych w Chełmie znajdziesz na naszej stronie www.chdk.chelm.pl i na naszym profilu na facebooku!
Do zobaczenia w Chadeku!
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
KUP/REZERWUJ BILETY
ONLINE

DARIA ZAWIAŁOW – ALTERNATYWNA SCENA CHADEKU

ChDK, 14 października, godz. 19.00, bilety 30 zł. Kolejny koncert Alternatywnej Sceny Chadeku. Nie znasz? Przyjdź! Zobacz! Posłuchaj! Tym razem zapraszamy na muzyczne spotkanie z Darią Zawiałow, nieskrępowaną, młodą artystką z duszą buntowniczki.

A'LA CASTING - KONCERT MUSICALOWY NA BIS

ChDK, 16 października, g.16.00, bilet: 10 zł. Jest to powtórka koncertu podsumowującego rok pracy Chełmskiej Akademii Musicalowej. Będzie lirycznie i zabawnie. Trochę z dystansem i czasem poważnie. Uczestnicy zajęć naszej Akademii zabiorą widzów w muzyczną podróż - opowiadając tańcem, wzruszając śpiewem i bawiąc teatrem.

IRENA SANTOR "PUNKT WIDZENIA"- RECITAL

ChDK,  22 października, godz. 18.00, bilet 80/90 zł. Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”.

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA I CHADEK BIG BAND – ZADUSZKI JAZZOWE

ChDK, 29 października, godz. 18.00, bilety 40zł/50 zł Tegoroczne Zaduszki Jazzowe zapowiadają się naprawdę niesamowicie. Naszym gościem będzie Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek i kompozytorek. Na scenie będzie jej towarzyszył Chadek Big Band pod dyrekcją Zbigniewa Jakubka,

VI CHEŁMSKI FESTIWAL SZANTOWY

ChDK, 30 października, g.17.00, bilet: 25 zł. Po raz kolejny mamy przyjemności zaprosić Was na szóstą już edycję Chełmskiego Festiwalu Szantowego. Jak zawsze będzie to wieczór pełen niesamowitych wrażeń. Tym razem na scenie Chełmskiego Domu Kultury wystapi zespół Atlantyda i Romana Roczeń.

WOJCIECH CEJROWSKI | STAND-UP COMEDY | PRAWO DŻUNGLI

ChDK,  3 listopada, godz. 19.00, bilet 65 zł. Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez dwie godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu.
WIDEO MIESIĄCA

MAGICZNY KWIAT PAPROCI - KONCERT

10 czerwca 2016 odbył się koncert podsumowujący roczną pracę Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej.
OGLĄDAJ!
Prosiny o dodanie linku news@chdk.chekm.pl do swojej książki adresowej.
Chełmski Dom Kultury Pl. Tysiąclecia 1, 22-100 Chełm
NIP: 563-19-28-599
ZNAJDŻ NAS